ART / Lithographs / Litographs 16737391
nr 1673 7391
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
4 pcs. Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Signed, numrerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, 63x43, wear.
LITOGRAPHS, 4 st. Signerade, numrerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, 63x43 cm
Condition: slitage
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
600
SEK 400
Monday January 20 2025
at 20:45:55
300 kr
350 kr